Kurs dla studentów
  • Data: 28 maja 2013

Dla Was, studentów wszystkich roczników, przygotowaliśmy kursy z podstaw endoskopii. Na zajęciach omawiamy wskazania, przedstawiamy filmy i zdjęcia z przykładowych zabiegów. Prezentujemy ciekawe przypadki. Zajęcia obejmują zarówno zabiegi diagnostyczne jak i terapeutyczne np.: usuwanie polipów, ciał obcych, pobieranie materiału do badań cytologicznych czy HP. Demonstrujemy jak wygląda każde z badań endoskopowych co pozwoli Wam, już jako lekarzom, sięgać po endoskopię z większą swobodą i przekonaniem.
Zajęcia prowadzimy w miłej atmosferze, nie wymagane jest żadne doświadczenie ani specjalistyczna wiedza. Staramy się przekazywać wiedzę w sposób atrakcyjny i przede wszystkim w aspekcie jej praktycznego zastosowania.

Zajęcia prowadzimy w grupach 5-6 osobowych

Pytania prosimy kierować drogą mailową, na wszystkie odpowiemy

Zachęcamy do przesyłania zagadnień lub pytań, które Wam wydają się szczególnie interesujące. Dzięki takim mailom możemy dostosować program szkolenia pod względem Waszych konkretnych oczekiwań

Zajęcia prowadzi lek.wet. Wojciech Kowalczyk posiadający wieloletnią praktykę zarówno w zakresie diagnostyki jak i technik operacyjnych z wykorzystaniem endoskopii.

Zapraszamy na naukę!

Przed zapisaniem się na warsztaty proszę o kontakt telefoniczny.
Skontaktuj się z nami:

Dodaj komentarz