O NAS

Lek. Wet. Wojciech Kowalczyk – specjalista chirurg, specjalizuje się w endoskopii weterynaryjnej od kilku lat. Ma doświadczenie poparte kilkuset wykonanymi zabiegami, jest autorem artykułów naukowych z tego zakresu oraz autorem i organizatorem szkoleń dotyczących gastroskopii i rynoskopii weterynaryjnej małych zwierząt.

ZESPÓŁ:

Lek. wet. Natalia Muranowicz – absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Studia ukończyła z wynikiem bardzo dobrym w 2013 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych praktykach studenckich i stażach w lecznicach całodobowych w Warszawie i okolicach. W Przychodni Weterynaryjnej ENDOVET pracuje od grudnia 2013 roku. Jej główne zainteresowania zawodowe to kardiologia i choroby wewnętrzne psów i kotów.

Lek. wet. Łukasz Kozyra – Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doświadczenie zdobywał w klinikach całodobowych w Warszawie oraz w lecznicach terenowych, dlatego znane mu są problemy zarówno małych jak i dużych zwierząt. Jego główne zainteresowania to interna i chirurgia. Prywatnie posiadacz dwóch psów.

Lek. wet. Mariusz Kuczyński – od najmłodszych lat marzył by zostać weterynarzem i konsekwentnie dążył do realizacji tego celu. Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Studia ukończył w 2015 roku z wynikiem bardzo dobrym. Doświadczenie zdobywał w lecznicach w Warszawie i okolicach. Jego główne zainteresowania zawodowe to małe ssaki i ptaki egzotyczne, chirurgia i interna. Prywatnie właściciel psa Ogiego, kotki Kitki, węża Zosi, królików, przepiórek chińskich i japońskich oraz rodziny mrówek.

Wyposażenie gabinetu

Gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt endoskopowy nowoczesnej generacji: video gastroskopy Pentax EPK 700, Fujinon EPX 201, optyki sztywne marki STORZ.

Posiadamy akcesoria do endoskopii giętkiej: kleszczyki biopsyjne, aligatorki, pętle, kosze do usuwania ciał obcych, świece Savariego, balony endoskopowe, overtuby.

Wykonujemy badania RTG i USG

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu kardiologii, radiologii i ortopedii

Drodzy Lekarze,

Lekarzom weterynarii oferujemy możliwość wykonania badań i zabiegów endoskopowych w innych zakładach leczniczych.

W przypadku stwierdzenia przez lekarza prowadzącego wskazań do endoskopii należy zadzwonić pod nr telefonu 504-188-874. Na miejsce przyjedzie lekarz weterynarii posiadający odpowiedni sprzęt, wiedzę i przeprowadzi badanie.

To rozwiązanie daje możliwość wykonania badania lub zabiegu na miejscu, w gabinecie, bez konieczności transportu pacjenta. Dzięki takiej współpracy uzyskujecie Państwo – Lekarze, dostęp do niezastąpionego narzędzia diagnostycznego jakim jest endoskopia bez kupowania drogiego sprzętu i szkolenia pracownika.

Dysponujemy najnowszej generacji videoendoskopami: giętkie Fujinon, Olympus, optyka sztywna firmy Storz, wszystkie z możliwością nagrywania całego badania i zabiegu. Posiadamy także całą gamę narzędzi endoskopowych.

Po badaniu otrzymacie Państwo opis oraz płytkę CD z nagranym badaniem.
Wystawiamy rachunki za wykonane badania i zabiegi.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny